UKRAUTORENT

послуги, які надає наша компанія

Сервіс бронювання автомобілів із водієм

НАШі послуги
ТРАНСФЕР ІЗ/В АЕРОПОРТ
ПОГОДИННА ОРЕНДА АВТО
ОРЕНДА АВТО НА ВЕСІЛЛЯ
ОБСЛУГОВУВАННЯ ДЕЛЕГАЦІЙ
ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАХОДІВ
МІЖМІСЬКИЙ ТРАНСФЕР
МІЖНАРОДНИЙ ТРАНСФЕР
ПОЇЗДКИ ПО УКРАЇНІ
Трансферне обслуговування включає оперативність. За кілька годин до вильоту або зустрічі з рейсом ми можемо організувати трансфер. Водій зустріне із табличкою, допоможе донести речі до місця призначення.
Для замовлення просто зателефонуйте нам за номером або залиште заявку на сайті, повідомляйте дату та час подачі автомобіля, адресу місця, кількість пасажирів, багажу чи обладнання. Ми підберемо найбільш підходящий транспортний засіб, будь то легковий автомобіль, мінівен або мікроавтобус на трансфері з аеропорту або назад та маршрут поїздки.
За весь час роботи у нас не було жодних позаштатних ситуацій, оскільки за кермом перебувають досвідчені водії, які проходять ретельну перевірку перед виходом у рейс.
Поїздка з нами – це ваша безпека та комфорт під час подорожі. Ми чекаємо на вас у нашій компанії!
То як же можна швидко і без проблем доставити співробітників чи гостей в аеропорт, на вокзал чи місто? Відповідь проста – це замовлення трансферу.
Трансфер – це пряме безпересадкове переміщення, найчастіше в аеропорт та назад. Для приватних осіб та організацій оптимальним рішенням буде трансферне обслуговування автомобілем чи мікроавтобусом.
В аеропорту трансфер дуже зручний, коли вилітаєш із різних аеропортів і потрібно організувати перевезення між ними.
Компанія «Укравторент» надасть вам можливість швидко та без проблем дістатися будь-якого аеропорту, готелю, а також місця проведення ділової зустрічі та назад. Організуємо індивідуальний трансфер, якщо група знаходиться в іншому місці на шляху прямування. Ми надаємо пасажирам багажне відділення, де вони можуть розмістити речі, а також комфортний, чистий салон. Ми пропонуємо автомобілі бізнес та преміум-класу, для груп невеликої чисельності ми пропонуємо мікроавтобуси до 20 осіб, а також мінівени до 8 осіб.

тарифи

Вже понад 10 років ми надаємо в оренду автомобілі на весілля, а також надаємо послуги з прокату весільних автомобілів. Наш автопарк складається із сучасних та комфортабельних автомобілів, які оснащені кондиціонером, а також мають пічку. На підставі заявки водія, який має вказати маршрут та місце, де він перебуватиме, персональний менеджер складе план поїздки. Коли і де потрібно бути.
Коли закінчиться весілля, машина доставить вас за потрібними адресами. Запам'ятайте, що у день весілля усі проблеми відходять на другий план. Забезпечимо комфортне пересування вам та вашим гостям.
Для замовлення авто на весілля дзвоніть за телефоном +38 (067) 113-15-15 або залишайте заявку на сайті. Наш менеджер зв'яжеться з Вами, проконсультує та допоможе оформити замовлення.
«Укравторент» - це компанія, яка надає лише якісні та комфортні транспортні послуги. У нас ви можете замовити та орендувати автомобілі на весільне свято для перевезення вашої весільної урочистості до РАГСу або банкетного приміщення, де проходитиме весільний вечір з доставкою гостей до місць фотозйомки, пам'ятників.
Вам вирішувати, який буде весільний кортеж, з гостями чи автомобіль для нареченого, нареченої та свідків. Тому до транспортного питання потрібно підійти з усією відповідальністю, адже це дуже важливе питання. Ви збираєтеся у відрядження або на відпочинок з фотосесіями, прогулянками та відвідуванням парків? Вам потрібний кортеж з декількох автомобілів з орендою мінівена 6-8 місць для гостей. Вибір обмежений лише вашою фантазією. Кваліфіковані водії, персональний менеджер та ввічливий оператор допоможуть вам у вирішенні будь-якого поставленого завдання. А для того, щоб доставити всіх гостей до місця їх проведення і назад, необхідно орендувати мікроавтобус на весілля з водієм місткістю до 20 пасажирів, а якщо гостей буде багато, то кілька машин.

тарифи

Орендувати машину просто необхідно для:
- зустрічі ділових партнерів, яка відбудеться на вокзалі або в аеропорту;
- необхідно провести кілька ділових зустрічей за короткий проміжок часу;
- Організація події з великою кількістю гостей;
- туристичної або екскурсійної поїздки історичними місцями або відвідування культурних пам'яток.
Оренда автомобіля з водієм – це запорука комфорту та безпеки, а також ефективне витрачання коштів (оренда щоразу виходить вигідніше, ніж пересування на таксі). Наші водії – професіонали. Вони завжди допоможуть з багажем, підкажуть оптимальний маршрут пересування та дій у незнайомих локаціях. На вимогу ми надамо водія зі знанням англійської мови. Замовлення автомобіля з водієм погодинно – це комфорт, відпочинок та насолода.
Для замовлення авто телефонуйте +38 (067) 113-15-15 або залишайте заявку на сайті. Наш менеджер зв'яжеться з Вами, проконсультує та допоможе оформити замовлення.
Приїжджаючи до Києва у справах або ж елементарно подорожуючи в нашому місті, майже всі стикаються із завданням вільного переміщення містом. Денна або нічна оренда автомобіля з водієм в "Укравторент" - відмінне рішення, замість поїздок поїздкам на автобусі або на метро, ​​а замовлення таксі в результаті вийде ще дорожче та незручніше. Арендувавши машину з водієм, Ви отримуєте досконалу свободу дій: замислюйте відповідний маршрут, створюйте раптові зупинки і не підлаштовуйтесь під розклад громадського транспорту або час подачі таксомотора.
Наш автопарк складається тільки з нових автомобілів бізнес та преміум класу. Всі легкові автомобілі і мінівени тільки чорного кольору. Наша компанія надає авто в оренду лише з професійним водієм. Це досить комфортно для людей, які не мають посвідчення водія. Нерідко цю пропозицію використовують бізнесмени, які цінують час, у тому числі під час ділової поїздки. Оренда авто погодинно дозволяє розслабитися після важкого трудового дня і насолодитися дорогою додому.

тарифи

Всі водії проходять спеціальну підготовку та чудово орієнтуються на дорогах, що гарантує комфорт та безпеку в дорозі. Сучасний автопарк, що регулярно оновлюється, представлений такими видами транспорту, як:
Легкові автомобілі бізнес та преміум класу;
Мікроавтобуси та мінівени;
Автотранспорт, що надається, матиме бездоганний зовнішній вигляд, а також відмінний технічний стан, тому сторонам не доведеться хвилюватися за імідж заходу.
При необхідності надамо англомовного гіда, що позбавить необхідності пошуку та залучення такого фахівця.
Для замовлення обслуговування дзвоніть за телефоном +38 (067) 113-15-15 або залишайте заявку на сайті. Наш менеджер зв'яжеться з Вами, проконсультує та допоможе оформити замовлення.
Організація перевезень урядових та іноземних делегацій завжди вимагає виконання особливих умов та ретельної попередньої підготовки. Компанія «Укравторент» з 2010 року надає транспортні послуги у цьому напрямку. У пакеті послуг доставка учасників та гостей організацій на міжнародні форуми, виставки та ін. заходи та до місць їх проведення. Ми готові взяти на себе вирішення всіх питань, пов'язаних з наданням даних транспортних послуг. Ми надаємо:
Зустріч іноземних делегацій в аеропорту чи вокзалі;
Транспортний супровід Києвом;
Організацію поїздок за межі міста;
Організацію екскурсій.
Незалежно від того, потрібний вам трансфер іноземців або оренда для тривалої поїздки, у нас ви отримуєте високу якість обслуговування та точне дотримання графіків подорожей.

тарифи

До ваших послуг наш парк машин, який складається з легкових автомобілів бізнес та преміум класу, мінівенів та мікроавтобусів. Водії - професіонали своєї справи, прибудуть на місце посадки вчасно, довезуть оптимальним маршрутом, у чітко призначений час або навіть раніше.
Ми візьмемо повний цикл корпоративного обслуговування. Від забору гостей на місці посадки, до розвезення всіх гостей додому, після проведення заходу.
Для замовлення транспортного обслуговування по телефону +38 (067) 113-15-15 або залишайте заявку на сайті. Наш менеджер зв'яжеться з Вами, проконсультує та допоможе оформити замовлення.
Сучасні та успішні компанії дуже часто для своїх співробітників влаштовують корпоративні заходи. І не важливо які саме: чи то вечірки чи дні народження фірми, новорічні святкування чи тренінги. Ці події поєднує одне: для вивезення всіх працівників потрібний транспорт. Як правило, такі заходи організують у заміському ресторані, комплексі відпочинку або туристичній базі. Це ідеальні місця дають можливість провести час із колегами у неформальній обстановці, відпочити та набратися сил. Компанія "Укравторент" візьме на себе всі турботи щодо забезпечення корпоративним транспортом для обслуговування заходів та урочистостей. Ми дотримуємось найвищих стандартів обслуговування корпоративних клієнтів.

тарифи

Замовити VIP трансфер необхідно у таких випадках:
- необхідно терміново виїхати до іншого міста у невідкладних справах;
- Необхідно підкреслити свій статус в очах партнерів;
- необхідно виїхати глибокої ночі, щоб уранці вже бути у призначеному місці.
Якщо Ви замовите трансфер по Україні, Ви позбавите себе таких проблем: - обмеження по багажу;
- виїзд за місцем призначення у зручний для Вас час;
- можете зупинятися шляхом стільки, скільки знадобиться;
- зможете реально відпочити у машинах представницького класу;
- немає обмеження щодо пасажирів, подорожувати з друзями чи сім'єю;
Для замовлення трансферу телефонуйте +38 (067) 113-15-15 або залишайте заявку на сайті. Наш менеджер зв'яжеться з Вами, проконсультує та допоможе оформити замовлення.
Для здійснення поїздки в інше місто ми пропонуємо послугу міжміського трансферу. Ця послуга передбачає порятунок від поїздів та задушливих автобусів. Будь-яку кількість пасажирів необхідно перевезти, ми надамо саме транспорт, який підійде саме Вам. Компанія "Укравторент" надає міжміський трансфер, який доставить з Києва до будь-якого міста або трансферу до Києва. З нами подорожувати Україною надійно та безпечно.
У нашому автопарку легкові автомобілі бізнес та представницького класу, мінівени та мікроавтобуси. Водії - професіонали своєї справи зі знанням англійської мови надають високий рівень сервісу.

тарифи

Замовити VIP трансфер необхідно у таких випадках:
- необхідно терміново виїхати до іншого міста у невідкладних справах;
- Необхідно підкреслити свій статус в очах партнерів;
- необхідно виїхати будь-коли, щоб вчасно бути у призначеному місці.
Якщо Ви замовите трансфер до Європи, Ви позбавите себе таких проблем:
- обмеження щодо багажу;
- виїзд за місцем призначення у зручний для Вас час;
- можете зупинятися шляхом стільки, скільки знадобиться;
- зможете реально відпочити у машинах представницького класу;
- немає обмеження щодо пасажирів, подорожувати з друзями чи сім'єю;
Для замовлення трансферу телефонуйте +38 (067) 113-15-15 або залишайте заявку на сайті. Наш менеджер зв'яжеться з Вами, проконсультує та допоможе оформити замовлення.
Для поїздки в іншу країну ми пропонуємо послугу міжнародного трансферу. Ця послуга передбачає порятунок від поїздів та задушливих автобусів. Будь-яку кількість пасажирів необхідно перевезти, ми надамо саме транспорт, який підійде саме Вам. Компанія "Укравторент" надає міжнародний трансфер, який доставить з Києва до будь-якого міста Європи або трансферу до Києва. З нами подорожувати Україною надійно та безпечно.
У нашому автопарку легкові автомобілі бізнес та представницького класу, мінівени та мікроавтобуси. Водії - професіонали своєї справи зі знанням англійської мови надають високий рівень сервісу.

тарифи

У нашому парку тільки новий транспорт, який відповідає найвищим стандартам комфорту. Ортопедичні сидіння, клімат-контроль, аудіо та відео система дозволяють повністю насолодитися поїздкою до місця відпочинку. У кожній машині є багажне відділення, яке передбачає перевезення ручної поклажі та невеликої кількості валіз. За наявності більшої кількості багажу ми підберемо транспорт індивідуально або Ви можете замовити причіп до мікроавтобуса. У кожній поїздці встановлено санітарні зупинки. Також передбачено зупинки за бажанням. Якщо в дорозі захочеться пообідати чи оглянути визначні пам'ятки, це можна зробити без проблем.
Для замовлення міжміського трансферу телефонуйте +38 (067) 113-15-15 або залишайте заявку на сайті. Наш менеджер зв'яжеться з Вами, проконсультує та допоможе оформити замовлення.
Компанія "Укравторент" для транспортного забезпечення туристичних поїздок пропонує оренду мікроавтобусів. Екскурсія в Карпати пройде комфортно та гладко, якщо скористатися послугою оренди мінівену. Для цінителів комфорту та насолоди пропонуємо оренду преміум авто.
Поїздка до місця проведення відпустки чи екскурсію передбачає вибір транспорту для поїздки. Якщо Ви подорожуєте невеликою компанією або сім'єю, оптимальним варіантом для цього буде замовити мінівен. Залишилося тільки визначитися, який ступінь комфорту буде Вам по кишені. Якщо зібралася більша компанія, більш рентабельно замовити мікроавтобус на 20 місць.

тарифи

залишились питання?

Залиште заявку і наш консультант зв`яжеться з Вами найближчим часом